Učení postavené na vlastní zkušenosti !

TECHMANIA, PLZEŇ

Popisek:
Fyzika, Biologie, Zeměpis, Chemie, Matematika
Termín:
celoročně, nutná REZERVACE !
Popis:
Zveme vás na oblíbenou exkurzi, která potvrzuje, že vědomosti získané a objevené vlastní zkušeností a navíc zábavnou formou, mají trvalý účinek! Důkazem tohoto tvrzení jsou interaktivní exponáty v plzeňské Techmánii. Různé expozice umožňují dětem mimo jiné řešit hlavolamy, či na vlastní kůži okusit, jak fungují některé fyzikální zákony. Skupina – max. 30 osob. DOBA NÁVŠTĚVY : 45 - 60 minut.
Určeno pro:
první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ, střední škola, rodinný výlet, skupinový výlet
Typ cesty:
Exkurze - jednodenní, Výlety - jednodenní, Zábava, Ostatní
Doba návštěvy:
60 minut
Doba jízdy:
120 minut
Vzdálenost:
140 km
23 míst, cena na osobu:
539,-
45 míst, cena na osobu:
360,-
56 míst, cena na osobu:
338,-
Poznámka:
Cena zahrnuje dopravu tam i zpět, 2x dozor ZDARMA, vstupy za jeden tematický program s průvodcem, služby agentury.
Zveme vás na oblíbenou exkurzi, která potvrzuje, že vědomosti získané a objevené vlastní zkušeností a navíc zábavnou formou, mají trvalý účinek! Důkazem tohoto tvrzení jsou interaktivní exponáty v plzeňské Techmánii. Různé expozice umožňují dětem mimo jiné řešit hlavolamy, či na vlastní kůži okusit, jak fungují některé fyzikální zákony. Kromě volného programu se zde nabízejí i tematicky zaměřené programy: Tekutý dusík, Zajímavá atmosféra, Balónková estráda, Seznamte se s polymery, Století létání, EU hrou a jiné. Cílem tohoto zajímavého projektu je přiblížit vývoj lidského poznání v určitých oborech a jeho návaznost a uplatnění v technice. Zároveň ale ukázat na současnou hranici lidského poznání i na nezodpovězené otázky, na které budou hledat odpovědi další generace – možná právě mladí návštěvníci science centra. Tip vhodný pro vzdělávací exkurzi pro ZŠ a SŠ i jako rodinný výlet ! Rádi zajistíme i doprovodný program !

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:


* Vaše jméno a příjmení

* Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
   
Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! Info: – 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře.

Návštěva u koní

Současně si lze prohlédnout i výstavu k 200. výročí historie hřebčince Jízda na koni.

Česká svíčkárna Rodas

Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy.

Podzemí starobylého Krumlova

Exkurze s jedinečnou možností prozkoumat podzemí starobylého Českého Krumlova. Grafitový důl – 70 m pod povrchem – nabízí návštěvníkům zajímavou podívanou v podobě jízdy důlním vláčkem v délce 1,5 km a téměř 1 km chůze v rovinatém terénu dolu.

Výlet lodí

Projeďte se osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou. Poplujete směrem k soutoku Vltavy a Lužnice až na Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici. Z vodní hladiny budete mít krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Středověk na vlastní kůži

Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem.

Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím.

Návštěva studia Barrandov, Praha

Zajímavá exkluzivní nabídka prohlídky filmových kostýmů na Barrandově.Žádaná a oblíbená forma exkurze i výletu pro všechny věkové kategorie.Prohlídky lze na přání učitelů zaměřit i na určité historické období nebo téma.

Muzeum BMW, Mnichov

Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Ideální nabídka pro školní i firemní kolektivy, rodiny i jednotlivce. Termíny: 19.5.,26.5. a 16.6. 2014

Naši partneři: