Středověk na vlastní kůži

HOUSŮV MLÝN, TÁBOR

Popisek:
Dějepis, Zábava
Termín:
červen - září
Popis:
Husitské dny – představení pro školy vždy v 9:00 a v 11:00 termíny: 4.5.; 15.5.-18.5.; 21.5.- 25.5.; 11.6.-15.6. Husitské víkendy – program pro rodiče s dětmi: PO - NE: 14:00 - 18:30 termín: červenec – srpen Housův mlýn – velmi oblíbené místo při návštěvě Tábora
Určeno pro:
první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ, střední škola, rodinný výlet
Typ cesty:
Exkurze - jednodenní, Výlety - jednodenní, Zábava
Doba jízdy:
60 minut
Vzdálenost:
70 km
23 míst, cena na osobu:
388,-
45 míst, cena na osobu:
261,-
56 míst, cena na osobu:
243,-
Poznámka:
Cena zahrnuje dopravu tam i zpět, 2x dozor ZDARMA, vstupy a služby agentury.
Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem. Čeká vás reálná historická atmosféra a plno zábavy pro všechny věkové kategorie. Seznámíte se s mučírnou, krčmou a keltským salónem. V bohatě vybavené zbrojnici můžete nejen fotografovat, ale zbraně a zbroj si můžete i vyzkoušet. K dispozici je vám dále půjčovna kostýmů a rekvizit, hudební klub a výstavní síň. Víkendy jsou vhodné a uzpůsobené pro rodiny. Vhodným doplněním pestrého programu jsou dále koncerty, festivaly a škola šermu.

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:


* Vaše jméno a příjmení

* Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
   
Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! Info: – 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře.

Návštěva u koní

Současně si lze prohlédnout i výstavu k 200. výročí historie hřebčince Jízda na koni.

Česká svíčkárna Rodas

Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy.

Podzemí starobylého Krumlova

Exkurze s jedinečnou možností prozkoumat podzemí starobylého Českého Krumlova. Grafitový důl – 70 m pod povrchem – nabízí návštěvníkům zajímavou podívanou v podobě jízdy důlním vláčkem v délce 1,5 km a téměř 1 km chůze v rovinatém terénu dolu.

Výlet lodí

Projeďte se osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou. Poplujete směrem k soutoku Vltavy a Lužnice až na Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici. Z vodní hladiny budete mít krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Středověk na vlastní kůži

Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem.

Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím.

Návštěva studia Barrandov, Praha

Zajímavá exkluzivní nabídka prohlídky filmových kostýmů na Barrandově.Žádaná a oblíbená forma exkurze i výletu pro všechny věkové kategorie.Prohlídky lze na přání učitelů zaměřit i na určité historické období nebo téma.

Muzeum BMW, Mnichov

Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Ideální nabídka pro školní i firemní kolektivy, rodiny i jednotlivce. Termíny: 19.5.,26.5. a 16.6. 2014

Naši partneři: