Česká svíčkárna Rodas

VÝROBA SVÍČEK, Praha

Popisek:
Chemie, Výtvarná výchova
Termín:
celoročně
Popis:
Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy. Doba tvoření: cca 2 hodiny.
Určeno pro:
první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ
Typ cesty:
Exkurze - jednodenní, Výlety - jednodenní, Výlety - vícedenní, Zábava, Akce pro nové kolektivy
Doba návštěvy:
120 minut
Doba jízdy:
180 minut
Vzdálenost:
180 km
23 míst, cena na osobu:
570,-
45 míst, cena na osobu:
372,-
56 míst, cena na osobu:
347,-
Poznámka:
Cena zahrnuje dopravu tam i zpět, služby agentury, 2x dozor ZDARMA a vstupy.
Svíčkárna Rodas funguje od roku 1990 a od té doby se neustále rozvíjí. Provoz je obohacen o výrobu kosmetických přípravků a prodej vlastních výrobků označených ochrannou známkou „Český výrobek“. Navštivte spolu s námi tuto provozovnu a prozkoumejte taje výroby svíček, jejichž nabídka je rozmanitá. Na památku si sami vyzkoušíte vyrobit svíčku a odnesete si sáček s koupelovou solí. A pokud byste chtěli udělat radost i svým blízkým, můžete jim přímo v podnikové prodejně koupit malý dárek. Rádi pro vás zajistíme i další doprovodné programy.

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:


* Vaše jméno a příjmení

* Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
   
Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! Info: – 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře.

Návštěva u koní

Současně si lze prohlédnout i výstavu k 200. výročí historie hřebčince Jízda na koni.

Česká svíčkárna Rodas

Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy.

Podzemí starobylého Krumlova

Exkurze s jedinečnou možností prozkoumat podzemí starobylého Českého Krumlova. Grafitový důl – 70 m pod povrchem – nabízí návštěvníkům zajímavou podívanou v podobě jízdy důlním vláčkem v délce 1,5 km a téměř 1 km chůze v rovinatém terénu dolu.

Výlet lodí

Projeďte se osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou. Poplujete směrem k soutoku Vltavy a Lužnice až na Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici. Z vodní hladiny budete mít krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Středověk na vlastní kůži

Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem.

Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím.

Návštěva studia Barrandov, Praha

Zajímavá exkluzivní nabídka prohlídky filmových kostýmů na Barrandově.Žádaná a oblíbená forma exkurze i výletu pro všechny věkové kategorie.Prohlídky lze na přání učitelů zaměřit i na určité historické období nebo téma.

Muzeum BMW, Mnichov

Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Ideální nabídka pro školní i firemní kolektivy, rodiny i jednotlivce. Termíny: 19.5.,26.5. a 16.6. 2014

Naši partneři: