Cesta do pravěku

DinoPark, PLZEŇ

Popisek:
Dějepis , Přírodopis, Zábava
Termín:
březen - září
Popis:
Pokud plánujete výlet, tak vás rozhodně zveme do oblíbeného a nejžádanějšího DinoParku v Plzni. Návštěvu je možno uskutečnit buď samostatně nebo ji spojit s návštěvou ZOO Plzeň (vstupenka ZOO + DinoPark je zvýhodněná). 3D kino je v ceně vstupenky. Polarizační 3D brýle jsou návštěvníkovi zapůjčeny zdarma.Doba návštěvy: 2-3 hod.
Určeno pro:
první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ, střední škola, rodinný výlet, skupinový výlet
Typ cesty:
Exkurze - jednodenní, Exkurze - vícedenní, Výlety - jednodenní, Výlety - vícedenní, Zábava
Doba návštěvy:
180 minut
Doba jízdy:
120 minut
Vzdálenost:
140 km
23 míst, cena na osobu:
504,-
45 míst, cena na osobu:
325,-
56 míst, cena na osobu:
303,-
Poznámka:
Cena zahrnuje dopravu tam i zpět, 2x dozor ZDARMA, vstupy pouze do DinoParku, služby agentury.
Pokud plánujete výlet, tak vás rozhodně zveme do oblíbeného a nejžádanějšího DinoParku v Plzni, který je součástí plzeňské ZOO. Na ploše 3 ha tohoto unikátního zábavného parku jsou rozmístěny ozvučené statické i pohyblivé modely prehistorických zvířat ve svých životních velikostech. Vedle paleontologicky věrných modelů se žáci a studenti mohou seznámit s informacemi o jednotlivých druzích, o vývoji života na Zemi, pohybu kontinentů apod. Vše je připraveno zábavnou a atraktivní formou! Součástí parku je 3D kino, naučná stezka, dále dětské hřiště, kde si děti mohou zahrát na paleontology. Navštívit lze i DinoShop, DinoGril a jiné atrakce připravené nejen pro děti, ale i pro dospělé! HIT ŠKOLNÍCH VÝLETů !!! POJEĎTE S NÁMI I VY !

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:


* Vaše jméno a příjmení

* Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
   
Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! Info: – 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře.

Návštěva u koní

Současně si lze prohlédnout i výstavu k 200. výročí historie hřebčince Jízda na koni.

Česká svíčkárna Rodas

Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy.

Podzemí starobylého Krumlova

Exkurze s jedinečnou možností prozkoumat podzemí starobylého Českého Krumlova. Grafitový důl – 70 m pod povrchem – nabízí návštěvníkům zajímavou podívanou v podobě jízdy důlním vláčkem v délce 1,5 km a téměř 1 km chůze v rovinatém terénu dolu.

Výlet lodí

Projeďte se osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou. Poplujete směrem k soutoku Vltavy a Lužnice až na Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici. Z vodní hladiny budete mít krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Středověk na vlastní kůži

Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem.

Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím.

Návštěva studia Barrandov, Praha

Zajímavá exkluzivní nabídka prohlídky filmových kostýmů na Barrandově.Žádaná a oblíbená forma exkurze i výletu pro všechny věkové kategorie.Prohlídky lze na přání učitelů zaměřit i na určité historické období nebo téma.

Muzeum BMW, Mnichov

Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Ideální nabídka pro školní i firemní kolektivy, rodiny i jednotlivce. Termíny: 19.5.,26.5. a 16.6. 2014

Naši partneři: