Kronika světové automobilky.

Muzeum BMW, MNICHOV

Popisek:
Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Pojeďte s námi!
Termín:
Celoročně (kromě PO). Vstupné: dospělí 9 eur,děti(studenti) 6 eur.Doba prohlídky 2 hod.Termíny:19.5.,26.5. a 16.6. 2014
Popis:
Máte rádi luxusní a rychlá auta? Neváhejte s námi navštívit Mnichov, bavorskou metropoli, která je i sídlem nejznámější německé automobilky BMW. Zveme vás na unikátní návštěvu muzea jedné z nejprestižnějších německých automobilek, při které pochopíte, že nikde jinde na světě není historie této značky oceněna více nežli právě tady. Fanoušci zde mohou zhlédnout expozici z více než devadesátileté historie firmy BMW.
Určeno pro:
střední škola, vysoká škola, rodinný výlet, firemní výlet, skupinový výlet
Typ cesty:
Exkurze - jednodenní, Výlety - jednodenní, Zábava, Akce pro nové kolektivy, Firemní akce
Poznámka:
Cena dle počtu osob v autobuse.
Na 5000 metrech čtverečních výstavní plochy rozdělené do 25 oblastí a sedmi tématických celků se zde setkáte se 125 exponáty. Na své si přijdou i milovníci motocyklů. Zajímavých exponátů je tu k obdivování opravdu dostatek. Přitažlivost návštěvy podtrhují i jednotlivé expozice, které jsou sestavené tak, aby zachovaly průběh vývojových linií, tj. od minulosti přes přítomnost do budoucnosti. Zdroj světla v muzeu zajišťují skleněné fasády společně se světelnými diodami LED, kterých je v přepočtu 1,765 milionu! V centrální části muzea plní tyto fasády funkci obřích obrazovek, což zvyšuje a umocňuje atraktivní ráz muzea. Z velkých „obrazových knih“ během prohlížení fotografií, které lze ovládat dotykovými plochami, si můžete poslechnout výklad k danému tématu a získat potřebné informace. Jako odměna čeká na návštěvníky na konci prohlídky v horní části budovy působivá projekce na stěnách dlouhých 120 m a vysokých až 6 m! Stojí tedy muzeum BMW navštívit? Pokud jste majitelem některého typu vozu nebo jste alespoň jednou řídili vůz této značky, tak odpověď znáte sami. A pokud ne, tak věřte, že určitě ano. Důkazem je skutečnost, že některá z těchto aut psala historii zlatým písmem, jiná zase patří mezi nejlepší auta všech dob anebo jsou prostě jen úžasně krásná! Přibližně kilometr dlouhou trasu všemi expozicemi muzea projdete přibližně za dvě hodiny. Otevřeno je každý den kromě pondělí, v pracovní dny od 9 do 18 hodin, o svátcích od 10 do 20 h. Základní vstupné je 9 eur, studenti(děti) 6 eur, rodinná vstupenka přijde na 24 eur (až pět osob). A pokud čas dovolí, zveme vás také do sousedního komplexu BMW Welt, kde si prohlédnete mnichovský výrobní závod BMW. Zde 9000 zaměstnanců padesáti národností vyrábí každý den 900 vozů BMW řady 3 a více než 1400 motorů. Pojeďte s námi! Možné je vyjednat i další termíny!.

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:


* Vaše jméno a příjmení

* Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
   
Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! Info: – 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře.

Návštěva u koní

Současně si lze prohlédnout i výstavu k 200. výročí historie hřebčince Jízda na koni.

Česká svíčkárna Rodas

Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy.

Podzemí starobylého Krumlova

Exkurze s jedinečnou možností prozkoumat podzemí starobylého Českého Krumlova. Grafitový důl – 70 m pod povrchem – nabízí návštěvníkům zajímavou podívanou v podobě jízdy důlním vláčkem v délce 1,5 km a téměř 1 km chůze v rovinatém terénu dolu.

Výlet lodí

Projeďte se osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou. Poplujete směrem k soutoku Vltavy a Lužnice až na Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici. Z vodní hladiny budete mít krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Středověk na vlastní kůži

Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem.

Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím.

Návštěva studia Barrandov, Praha

Zajímavá exkluzivní nabídka prohlídky filmových kostýmů na Barrandově.Žádaná a oblíbená forma exkurze i výletu pro všechny věkové kategorie.Prohlídky lze na přání učitelů zaměřit i na určité historické období nebo téma.

Muzeum BMW, Mnichov

Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Ideální nabídka pro školní i firemní kolektivy, rodiny i jednotlivce. Termíny: 19.5.,26.5. a 16.6. 2014

Naši partneři: