Letiště, jak ho neznáte !

LETIŠTĚ PRAHA

Popisek:
Fyzika, Technika
Termín:
Všední dny od 10:00 nebo od 14:00, nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře
Popis:
Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Info: 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru). Výklad exkurze bude přizpůsoben věku a zájmům návštěvníků. Od 15ti let nutný občanský průkaz, pod 15 let datum narození. Během exkurze je možné fotit a filmovat bez omezení.
Určeno pro:
první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ, střední škola, vysoká škola
Typ cesty:
Exkurze - jednodenní, Exkurze - vícedenní, Výlety - jednodenní, Výlety - vícedenní, Akce pro nové kolektivy, Ostatní
Doba jízdy:
160 minut
Vzdálenost:
165 km
23 míst, cena na osobu:
754,-
45 míst, cena na osobu:
569,-
56 míst, cena na osobu:
545,-
Poznámka:
Cena zahrnuje dopravu tam i zpět, vstupy, služby agentury, 2x dozor ZDARMA. Přesná kalkulace exkurze bude vyhotovena při zvolení jedné ze 4 možných variant prohlídek.
Zajímají vás letadla a společnosti, které létají do České republiky? Chcete nahlédnout do unikátních prostor letiště? Návštěva největšího mezinárodního letiště v České republice nabízí zajímavou podívanou, a to i do prostor, kam se běžně při svém odbavování návštěvník nedostane. Neopakovatelným i fascinujícím zážitkem bude jistě i návštěva výcvikového centra ČSA i prohlídka speciální letištní techniky. Nahlédnout budete moci do CARGO zóny či sledovat zblízka přistání i starty letadel. Těšit se můžete i na další připravené zajímavosti z prostor letiště. Například: K čemu slouží vůz "FOLLOW ME"? Nebo: Co je to DOCK-IN? Nudit se opravdu nebudete. Během exkurze se seznámíte s různými profesemi a zblízka uvidíte i odbavovací provoz. Možná je také návštěva nejmodernější stanice Záchranné a požární služby v České republice.

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:


* Vaše jméno a příjmení

* Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
   
Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím. Nutná REZERVACE ! Minimálně 2 týdny dopředu ! Info: – 4 prohlídkové okruhy (možnost výběru) – info v agentuře.

Návštěva u koní

Současně si lze prohlédnout i výstavu k 200. výročí historie hřebčince Jízda na koni.

Česká svíčkárna Rodas

Výroba svíčky, zdobení polevou, koupelová sůl. Součástí exkurze je návštěva místní minifarmy.

Podzemí starobylého Krumlova

Exkurze s jedinečnou možností prozkoumat podzemí starobylého Českého Krumlova. Grafitový důl – 70 m pod povrchem – nabízí návštěvníkům zajímavou podívanou v podobě jízdy důlním vláčkem v délce 1,5 km a téměř 1 km chůze v rovinatém terénu dolu.

Výlet lodí

Projeďte se osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou. Poplujete směrem k soutoku Vltavy a Lužnice až na Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici. Z vodní hladiny budete mít krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Středověk na vlastní kůži

Při návštěvě města Tábora nelze opomenout navštívit Housův mlýn. Velmi oblíbený tip pro výlety škol, ale i pro rodiny. Zveme vás do údolí středověku pod Jordánem.

Letiště, jak ho neznáte !

Zajímají vás letadla a provoz letiště? S námi máte možnost nahlédnout do unikátních prostor i provozu letiště a seznámit se se zajímavými profesemi spojenými nejen s letectvím.

Návštěva studia Barrandov, Praha

Zajímavá exkluzivní nabídka prohlídky filmových kostýmů na Barrandově.Žádaná a oblíbená forma exkurze i výletu pro všechny věkové kategorie.Prohlídky lze na přání učitelů zaměřit i na určité historické období nebo téma.

Muzeum BMW, Mnichov

Exkluzivní a lákavý tip na výlet či exkurzi pro milovníky světově uznávané značky BMW v Mnichově. Ideální nabídka pro školní i firemní kolektivy, rodiny i jednotlivce. Termíny: 19.5.,26.5. a 16.6. 2014

Naši partneři: